Dziś jest czwartek, 20 września 2018 roku

siena.com.pl

Witaj na Siena.com.pl, nieznajomy/a.
zapamiętaj mnie

Mignani: "Mamy cel w głowie i chcemy go osiągnąć"

Trener Michele Mignani spotkał się z dziennikarzami na konferencji prasowej przed środowym spotkaniem z Catanią w ramach rewanżowego półfinałowego meczu play-off.

"To przeddzień półfinału play-off, który może doprowadzić nas do finału, jesteśmy spokojni i świadomi naszej siły, z chęcią zrobienia jeszcze jednego kroku w kierunku bardzo ważnego celu. Zespół jest dobry, chciał przejść całą drogę w tych warunkach, w tej grze, w tym czasie ważniejsza jest głowa od nóg i naprawdę chcemy zagrać ten półfinał. Brak kibiców? Przykro mi, ponieważ gdy kibice jednej z drużyn nie mogą wspierać swojego zespołu to mała porażka. Lepiej byłoby jeśli nasi fani mogliby nas wspierać w tym trudnym meczu, tak samo jak pierwszym mogli to zrobić fani Catanii. Jestem pewien, że będą z nami w duchu i nie będziemy czuć się osamotnieni. Catania zrobi wszystko, aby wygrać i będziemy musieli przeciwdziałać uderzeniom, przejdźmy do naszego myślenia, świadomego naszej siły. Mamy pewien styl i trzymamy go. Powtarzam mamy cel w głowie i chcemy go osiągnąć, wszystko, co do tej pory zrobiliśmy, zasłużyliśmy na to." - powiedział trener Michele Mignani.

autor: MentiX; 09.06.2018; 17:13; źródło: robursiena.it; fot. bd.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Shoutbox
  • Snesko: Jestem tu)

  • AC SIENA: Hej Snesko gdzie byłeś że tak długo cie nie było.

Aby móc pisać posty w shoutboxie zaloguj się lub zarejestruj.
Copyright by Siena.com.pl © 2005 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Reserved).
The trade names and marks Robur Siena and Shield Device are the exclusive property of Società Sportiva Robur Siena 2014 S.r.l. - Sede legale: Viale dei Mille, 3 - 53100 Siena - Italy.
Projekt: MentiX