Dziś jest środa, 23 maja 2018 roku

siena.com.pl

Witaj na Siena.com.pl, nieznajomy/a.
zapamiętaj mnie

Mignani: "To będzie trudny mecz"

Trener Michele Mignani spotkał się z dziennikarzami na konferencji prasowej przed niedzielnym spotkaniem w ramach 3. kolejki Serie C przeciwko Arzachena.

"Arzachena to zespół, który wygrał ostatni sezon Serie D, gdzie zajmowali pierwsze miejsce od początku do końca. Nawet sezon wcześniej kiedy trenowałem Olbię w Serie D, mieli niesamowitą drugą połowę sezonu. To świadczy o solidności pracy wykonywanej przez trenera i jakości zespołu. Dodatkowo się wzmocnili, zachowali konstrukcję nośną zespołu, co sprawia, że to naprawdę dobry zespół i mogą być sporą niespodzianką tego sezonu. W meczu z Arezzo zasłużyli na zwycięstwo. To będzie trudny mecz, trudniejszy niż ten z Pisą. Nasi rywale podróżują na skrzydłach entuzjazmu i są beztroscy, ich celem jest utrzymanie. Będą grać spokojnie, ale i agresywnie." - powiedział trener Michele Mignani.

autor: MentiX; 09.09.2017; 16:04; źródło: robursiena.it; fot. bd.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Shoutbox
  • Snesko: Jestem tu)

  • AC SIENA: Hej Snesko gdzie byłeś że tak długo cie nie było.

  • Snesko: Cześć! Gdzie byłeś? Tęsknię za tą stroną, kiedy to nie działało. Przepraszam za mój polski

Aby móc pisać posty w shoutboxie zaloguj się lub zarejestruj.
Copyright by Siena.com.pl © 2005 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Reserved).
The trade names and marks Robur Siena and Shield Device are the exclusive property of Società Sportiva Robur Siena 2014 S.r.l. - Sede legale: Viale dei Mille, 3 - 53100 Siena - Italy.
Projekt: MentiX