Dziś jest czwartek, 20 września 2018 roku

siena.com.pl

Witaj na Siena.com.pl, nieznajomy/a.
zapamiętaj mnie

Valentini: "Mam nadzieję, że zawodnicy Robur będą mieli moc"

Burmistrz Sieny, Bruno Valentini za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku odniósł się do decyzji prefekta prowincji Katania, który zabronił sprzedaży biletów na niedzielny rewanżowy półfinałowy mecz play-off z Catanią, który odbędzie się na stadio Angelo Massimino, wszystkim mieszkańcom Toskanii.

"Właśnie dowiedziałem się, że prefekta Katanii zakazał biletów na niedzielne spotkania z Robur dla wszystkich mieszkańców Toskanii z powodu historycznej rywalizacji między fanami i ryzykiem starć z lokalnymi ultras oraz możliwymi gwałtownymi działaniami. rezultatem jest to, że Robur będą grać trudny i decydujący mecz na stadionie Massimino wypełnionym tysiącami fanów Catania, bez wsparcia kibiców Bianconeri. W Sienie zawsze witamy z poprawnością fanów każdego zespołu, nawet dających upust pasji poparcie swojego koloru. Mam nadzieję, że zawodnicy Robur będą mieli moc i siłę, bez zastraszania jakiegokolwiek rodzaju. Taka jest piłka, gdzie ważniejsze są kontrowersje związane z sędziowaniem i zakazami kibiców? Do naszego klubu mówię tylko, że rozegrali świetny sezon i cel jest bliski. Przykro mi, że fani nie będą mogli być blisko zespołu na tym trudnym terenie, ale będziemy śledzić przebieg spotkania z całego serca od pierwszej minuty." - napisał Burmistrz Sieny, Bruno Valentini.

autor: MentiX; 07.06.2018; 21:46; źródło: oksiena.it; fot. bd.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Shoutbox
  • Snesko: Jestem tu)

  • AC SIENA: Hej Snesko gdzie byłeś że tak długo cie nie było.

Aby móc pisać posty w shoutboxie zaloguj się lub zarejestruj.
Copyright by Siena.com.pl © 2005 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Reserved).
The trade names and marks Robur Siena and Shield Device are the exclusive property of Società Sportiva Robur Siena 2014 S.r.l. - Sede legale: Viale dei Mille, 3 - 53100 Siena - Italy.
Projekt: MentiX