siena.com.pl

Witaj na Siena.com.pl, nieznajomy/a.
zapamiętaj mnie

Wyszarpane zwycięstwo

Gdy wydawało się, że spotkanie z Arzacheną zakończy się remisem 2:2, to bramkę na wagę trzech punktów zdobył wprowadzony kilka minut wcześniej Guerri, który dobił piłkę po obronie bramkarza gości. Siena zasługuje na tym większe uznanie, że od 53 minuty grała w osłabieniu po czerwonej kartce dla Sbraga i mimo tego zdołała nie tylko odrobić straty, ale i wygrać.

SIENA (4-3-1-2): Pane; Brumat, Sbraga, D’Ambrosio, Iapichino; Bulevardi (80' Terigi), Damian (69' Gerli), Vassallo (54' Guberti); Cristiani (80' Guerri); Neglia (54' Panariello), Marotta.

Ławka rezerwowych: Crisanto, Rondanini, Emmausso, Lescano, Mahrous, Cruciani, Romagnoli.

Trener: Mignani.

ARZACHENA (4-3-1-2): Ruzittu; Peana, Sbardella, Piroli, Russu (46' Vano); Bonacquisti, Casini; Arboleda, Curcio, Nuvoli; Sanna (85' Lisai).

Ławka rezerwowych: Cancelli, La Rosa, Maestrelli, Aiana, Bertoldi, Taufer

Trener: Giorico.

Arbiter: Longo z Paola (Zambelli-Pappalardo).

Bramki: 15' Bulevardi (S), 51' Sanna (A), 72' Curcio (A), 75' Guberti (S), 94' Guerri (S).

Czerwona kartka: Sbraga (S).

autor: MentiX; 10.09.2017; 18:19; źródło: własne; fot. bd.