Raport pomeczowy Trestina - Siena
Katastrofa dla Siena F.C., która mimo że była nawet na prowadzeniu ostatecznie przegrywa 2:1 na boisku Trestiny. Mecz rozegrany na stadionie Leonardo Casini był brudny, pełen starć i walki o drugie piłki, ale po bezbarwnej pierwszej połowie, Robur wyszedł na prowadzenie 1:0 za sprawą Sempriniego na początku drugiej części. Jednak podwyższenie wyniku nie nadeszło, a Trestina najpierw doprowadziła do wyrównania po stałym fragmencie gry, dzięki bramce D’Angelo, a następnie, w doliczonym czasie gry, zdobyła zwycięskiego gola za sprawą Borgo, który niedawno pojawił się na boisku. Duże rozczarowanie dla Bianconeri, którzy widzą, jak oddala się strefa play-off.
TRESTINA 2:1 SIENA F.C. - 30. KOLEJKA SERIE D
TRESTINA (4-2-3-1): Fratti; Nouri (76′ Dottori), De Meio, Sensi, Giuliani; D’Angelo (82′ Serra), Lisi; Orselli (71′ Granturchelli), Ferri Marini, De Souza (88′ Borgo); Mencagli.
ŁAWKA REZERWOWYCH: Tozaj, A. Migliorati, Ubaldi, Cucchiarini, T. Migliorati.
TRENER: Calori.
SIENA F.C. (4-3-1-2): Giusti; Morosi, Achy, Biancon, Cavallari; Suplja (90′ Rogani), Bianchi, Pescicani; Masini (76′ Galligani); Semprini (76′ Giannetti), Boccardi (88′ Candido).
ŁAWKA REZERWOWYCH: Stacchiotti, Hagbe, Farneti, Mastalli, Calamai.
TRENER: Magrini.
ARBITER: Cortese.
ASYSTENCI: Toniutto, Maraboli.
BRAMKI: 49′ Semprini (S), 65′ D’Angelo (T), 92′ Borgo (T).
ŻÓŁTE KARTKI: Semprini (S), Cavallari (S).