Biancon: Nie można lekceważyć żadnego przeciwnika

Rozmiar tekstu: A A A

"Potrzebowaliśmy pozytywnego wyniku po porażce w poprzednim tygodniu z Trestiną. To dla nas bardzo nierówny okres. Mamy nadzieję, że teraz zacznie się dla nas dobra passa, jak zawsze damy z siebie wszystko. Staram się grać dobrze w każdym meczu, zarówno gdy zaczynam od pierwszej minuty, jak i gdy wchodzę z ławki. Miałem trudniejszy moment i pewne problemy, ale zawsze staram się być gotowy i dawać z siebie wszystko." - powiedział obrońca Bianconeri, Enrico Biancon w wywiadzie dla Corriere di Siena.

Jeśli podobają Ci się nasze treści i chcesz wesprzeć ich dalszy rozwój, zapraszamy do postawienia wirtualnej kawy na BuyCoffee! Twoje wsparcie pomaga nam tworzyć więcej ciekawych materiałów, a każda wpłata to dodatkowa motywacja i możliwość rozwijania portalu. Dziękujemy za każdą złotówkę!

FEZZANESE: "Nigdy nie wygrywaliśmy dużą przewagą, zawsze minimalnie. Nie można lekceważyć żadnego przeciwnika, zwłaszcza drużyn, które walczą o utrzymanie lub desperacko potrzebują punktów. Te zespoły z dołu tabeli są zawsze trudne i wymagają szczególnej uwagi."

CEL: "Myślimy o zdobywaniu trzech punktów tydzień po tygodniu. Na razie nie mamy określonego celu, zobaczymy w przyszłości. A na poziomie indywidualnym? Mam nadzieję grać jak najwięcej i dobrze się spisywać, chcę pomagać drużynie. To mój osobisty cel na ten sezon."

iconautor: MentiX

icon 05.12.2024

icon17:49

iconźródło: sienaclubfedelissimi.it

iconfoto: sienaclubfedelissimi.it











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy