Ceccuzzi jako wzmocnienie środka pola?

Rozmiar tekstu: A A A

Wśród wzmocnień do środka pola Siena F.C. mógłby znaleźć się Edoardo Ceccuzzi, jeden z bohaterów niedawno zakończonego sezonu, w którym Fulgens Foligno zajął drugie miejsce (a wcześniej wywalczył awans z Eccellenza).

Jeśli podobają Ci się nasze treści i chcesz wesprzeć ich dalszy rozwój, zapraszamy do postawienia wirtualnej kawy na BuyCoffee! Twoje wsparcie pomaga nam tworzyć więcej ciekawych materiałów, a każda wpłata to dodatkowa motywacja i możliwość rozwijania portalu. Dziękujemy za każdą złotówkę!

31 występów i 3 asysty ma na koncie pomocnik z rocznika 1999, który według kilku źródeł dziennikarskich został powiązany z klubem ze Sieny - ostatnio dziś, przez Corriere dell’Umbria.

Foligno, po fuzji dwóch miejskich klubów, potwierdziło pozostanie trenera Alessandro Manniego oraz dyrektora sportowego Filippo Petteriniego. Klub żegnają natomiast kapitan Flavio Mattia i Elio Calderini (bliski przenosin do Pietralunghese).

iconautor: MentiX

icon 05.06.2025

icon10:27

iconźródło: sienaclubfedelissimi.it

iconfoto:











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy