Przedłużenie kontraktu dla Santino Lapadatovicia

Rozmiar tekstu: A A A

Siena F.C. informuje o przedłużeniu kontraktu Santino Lapadatovica, bocznego obrońcy z rocznika 2007, który będzie częścią kadry również w przyszłym sezonie.

Jeśli podobają Ci się nasze treści i chcesz wesprzeć ich dalszy rozwój, zapraszamy do postawienia wirtualnej kawy na BuyCoffee! Twoje wsparcie pomaga nam tworzyć więcej ciekawych materiałów, a każda wpłata to dodatkowa motywacja i możliwość rozwijania portalu. Dziękujemy za każdą złotówkę!

Już będąc w składzie w bieżących rozgrywkach, Santino przeżył wyjątkowo trudny sezon z powodu poważnej kontuzji. Klub wyraża mu uznanie za zaangażowanie i determinację wykazane w trakcie całego procesu powrotu do zdrowia.

Lapadatovic pozostaje młodym zawodnikiem, na którego klub będzie mógł liczyć także w kolejnym sezonie.

iconautor: Anusz

icon 28.04.2026

icon11:55

iconźródło: sienaclubfedelissimi.it

iconfoto: sienafootballclub.com











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy