Wieści z treningu: kontuzja Meliego

Rozmiar tekstu: A A A

Siena odbyła poranny trening na boisku w Castellina Scalo. Po rozgrzewce na siłowni z ćwiczeniami funkcjonalnymi i reaktywacją mięśni, zespół pod rozkazami trenera Alberto Gilardino pracował na boisku od części lekkoatletycznej, a następnie nad ćwiczeniami taktycznymi w związku z sobotnim meczem z Virtus Entella, który odbędzie się na stadionie Artemio Franchi. Sesja, szczególnie intensywna, była następnie kontynuowana nową aktywnością w grupach i zakończyła się gierką.

Ignacio Lores Varela i Leonardo Terigi wrócili do zajęć z resztą grupy i wykonywali w środę indywidualne treningi. Z kolei swoje indywidualne programy kontynuowali Diego Conson, Cristiano Bani i Alessandro Favalli.

Niestety Marco Meli musiał się zatrzymać. Zawodnik, który wracał do zdrowia po złamaniu żebra, doznał kontuzji mięśnia lewej nogi, a jego powrót do zdrowia szacuje się na około cztery tygodnie.

Siena powróci na boisko jutro rano w Castellina Scalo, aby zakończyć przygotowania do meczu z Virtus Entella, który odbędzie się na stadionie Artemio Franchi. Sesja, szczególnie intensywna, była następnie kontynuowana nową aktywnością w grupach. Konferencja prasowa trenera Alberto Gilardino jest zaplanowana zaraz po zajęciach.

iconautor: MentiX

icon 14.10.2021

icon16:46

iconźródło: acnsiena.it

iconfoto:











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy